Mix Teams

TKC Hengelo

Gezocht: trainer voor de mix-groep

Wij zijn op zoek naar een trainer voor onze mix trainingsgroep.

Het gaat om 3 gemengde teams die uitkomen in de recreantencompetitie regio Oost.

De trainingen vinden plaats op dinsdagavond van 20.00 tot 21.30 uur in de sporthal Twickel, Woolderesweg 130 te Hengelo.
Bent u geïnteresseerd neem dan contact op met de secretaris van onze vereniging.

TKC heeft 3 mix-teams die uitkomen in de Nevobo recreantencompetitie. Daarnaast traint er nog een aantal dames en heren mee die niet deelnemen aan de competitie.

Er wordt getraind op de dinsdagavond van 20.00 tot 21.30 uur o.l.v. Hans Beeftink in sporthal Twickel, Woolderesweg 130 te Hengelo.

De recreantencompetitie wordt gespeeld van september tot en met april op ongeveer 10 avonden per seizoen (woensdag of donderdag) .

Op dit moment is de trainingsgroep vol. Wil je op de wachtlijst neem dan contact op met de secretaris.

TKC Hengelo mix

De sportzaal is niet beschikbaar op de volgende data:

17 januari 2023Tentamens Twickel
24 januari 2023Activiteit Twickel
21 maart 2023

De mixteams bestaan in seizoen 2022/2023 uit de volgende spelers:

Jennifer Orth
Loraine van der Stelt
Myriam Magdelijns
Jolanda Natter
Jan Witmer
Valentijn Laan
Maurice ter Horst
Giang Le
Peter Lanting
Inge Lanting

Mirella Roseboom
Tijmen Roseboom
Matthijs Kuyper
Lotte Kosterink
Tijmen Beldhuis
Ineke Poel
Marion Krooshoop
Tineke Kollenaar
Marit Beldhuis
Hennie van Leeuwen
Raimond Piek

Hans Beeftink
Michel Hasselerharm
Beppie Brugman-Ebeltjes
Jettie Willemsen-Ebeltjes
Carla van Rooij
Rogier Peeters
Rein Wegerif
Casper Nijssen
Jan Arie Bijl

Competitie programma’s

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
9 feb.19:40TKC XR 3 - TKC XR 1Schelfhorst Almelo
9 feb.20:20TKC XR 1 - Fysio Engbersen Aastad XR 1Schelfhorst Almelo
15 feb.20:40TKC XR 1 - Polstars XR 1de Pol Bentelo
15 feb.22:00Twente-Sparta XR 1 - TKC XR 1de Pol Bentelo
9 mrt.19:00TKC XR 1 - Harambee XR 2Schelfhorst Almelo
9 mrt.19:40Twente '05 XR 2 - TKC XR 1Schelfhorst Almelo
23 mrt.21:00TKC XR 1 - Twente '05 XR 2Schelfhorst Almelo
23 mrt.22:20TKC XR 2 - TKC XR 1Schelfhorst Almelo
30 mrt.19:00TKC XR 1 - Rivo Rijssen XR 1Schelfhorst Almelo
30 mrt.20:20TVO XR 1 - TKC XR 1Schelfhorst Almelo
DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
1 mrt.21:00TKC XR 2 - TKC XR 3de Brug Enschede
1 mrt.21:40Twente '05 XR 2 - TKC XR 2de Brug Enschede
15 mrt.21:40TKC XR 3 - TKC XR 2de Brug Enschede
15 mrt.22:20TKC XR 2 - TVO XR 1de Brug Enschede
23 mrt.21:40Twente '05 XR 2 - TKC XR 2Schelfhorst Almelo
23 mrt.22:20TKC XR 2 - TKC XR 1Schelfhorst Almelo
5 apr.19:00Harambee XR 2 - TKC XR 2Universitair Sportcentrum Enschede
5 apr.19:40TKC XR 2 - TKC XR 3Universitair Sportcentrum Enschede
DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
9 feb.19:00Fysio Engbersen Aastad XR 1 - TKC XR 3Schelfhorst Almelo
9 feb.19:40TKC XR 3 - TKC XR 1Schelfhorst Almelo
1 mrt.21:00TKC XR 2 - TKC XR 3de Brug Enschede
1 mrt.22:20TKC XR 3 - Twente '05 XR 2de Brug Enschede
15 mrt.21:00TVO XR 1 - TKC XR 3de Brug Enschede
15 mrt.21:40TKC XR 3 - TKC XR 2de Brug Enschede
5 apr.19:40TKC XR 2 - TKC XR 3Universitair Sportcentrum Enschede
5 apr.20:20TKC XR 3 - Harambee XR 2Universitair Sportcentrum Enschede

Uitslagen mix competitie

DatumThuisploeg UitploegResultaat
30 jan.Polstars XR 1 - TKC XR 14-0
30 jan.TKC XR 1 - TKC XR 32-2
19 jan.Dynamiek XR 1 - TKC XR 10-4
19 jan.TKC XR 1 - TVO XR 10-4
17 nov.TKC XR 1 - TKC XR 22-2
17 nov.Rivo Rijssen XR 1 - TKC XR 14-0
12 okt.Fysio Engbersen Aastad XR 1 - TKC XR 12-2
12 okt.TKC XR 1 - Twente-Sparta XR 10-4
06 okt.TKC XR 1 - Dynamiek XR 13-1
06 okt.Rivo Rijssen XR 1 - TKC XR 10-4
28 sep.TKC XR 1 - Twente '05 XR 24-0
28 sep.Harambee XR 2 - TKC XR 10-4
15 sep.TKC XR 1 - Dynamiek XR 10-4
15 sep.TKC XR 2 - TKC XR 12-2
DatumThuisploeg UitploegResultaat
26 jan.TKC XR 2 - Harambee XR 24-0
26 jan.Polstars XR 1 - TKC XR 24-0
08 dec.TKC XR 2 - Dynamiek XR 10-4
08 dec.Fysio Engbersen Aastad XR 1 - TKC XR 22-2
01 dec.TKC XR 2 - Fysio Engbersen Aastad XR 10-4
01 dec.Harambee XR 2 - TKC XR 22-2
17 nov.TKC XR 1 - TKC XR 22-2
17 nov.TKC XR 2 - Rivo Rijssen XR 12-2
09 nov.TKC XR 2 - Polstars XR 10-4
09 nov.Rivo Rijssen XR 1 - TKC XR 22-2
03 nov.TKC XR 2 - Twente '05 XR 24-0
03 nov.Twente-Sparta XR 1 - TKC XR 24-0
05 okt.TVO XR 1 - TKC XR 24-0
05 okt.TKC XR 2 - Twente-Sparta XR 14-0
15 sep.Dynamiek XR 1 - TKC XR 22-2
15 sep.TKC XR 2 - TKC XR 12-2
DatumThuisploeg UitploegResultaat
30 jan.TKC XR 1 - TKC XR 32-2
30 jan.TKC XR 3 - Polstars XR 14-0
12 jan.Rivo Rijssen XR 1 - TKC XR 34-0
12 jan.TKC XR 3 - Twente-Sparta XR 14-0
01 dec.TKC XR 3 - TVO XR 11-3
01 dec.Twente-Sparta XR 1 - TKC XR 34-0
24 nov.TKC XR 3 - Dynamiek XR 14-0
24 nov.Harambee XR 2 - TKC XR 30-4
09 nov.TKC XR 3 - TVO XR 12-2
09 nov.Twente '05 XR 2 - TKC XR 30-4
13 okt.TKC XR 3 - Rivo Rijssen XR 14-0
13 okt.Dynamiek XR 1 - TKC XR 30-4
29 sep.TKC XR 3 - Fysio Engbersen Aastad XR 12-2
29 sep.Polstars XR 1 - TKC XR 32-2
14 sep.Twente-Sparta XR 1 - TKC XR 32-2
14 sep.TKC XR 3 - Harambee XR 24-0

Stand poule Mix:

#Team Wedstr.Punten
1Fysio Engbersen Aastad XR 11648
2Rivo Rijssen XR 11847
3TKC XR 31643
4TVO XR 11642
5Twente-Sparta XR 11842
6Polstars XR 11631
7Dynamiek XR 11628
8TKC XR 11427
9TKC XR 21626
10Harambee XR 21414
11Twente '05 XR 2140